چرا کوه مارکت؟

به نام خالق کوه ها

 

بزرگی در مورد تجارت می گوید : " پول در تجارت هایی جاری نمی شود که بهترین کالا و خدمات را دارند بلکه پول وارد تجارت هایی می شود که برای مشتریان خود ارزش قائلند "

 

ادعا نمی کنیم که بزرگترین و ارزانترین فروشگاه دنیا هستیم اما برای خودمان ارزشهایی داریم :

 

1 - احترام به مشتری

مهم ترین اصل و سنگ بنای کار ما احترام به مشتری می باشد , ما تمام مشتری های خود را " همنورد " خطاب می کنیم و شعار " کوه مارکت همنورد شما " به همین دلیل انتخاب شده است . ما معتقدیم که حق هر همنورد می باشد که بهترین و با کیفیت ترین کالا ها را با مناسب ترین قیمت و سریع ترین زمان ممکن و با کمال احترام دریافت نماید و تمام تلاش ما در این راستا می باشد .

 

2 - ارسال رایگان 

تمام سفارش های بالای 200 هزار تومان را به صورت رایگان و با پست پیشتاز به سراسر ایران ارسال می کنیم , هیچ هزینه اضافی و جانبی شامل بسته بندی و پیک و ... به مبلغ کالا اضافه نمی شود .

 

3 - قیمتهای مناسب

همواره سعی کرده ایم حداقل سود ممکن را برای خودمان در نظر بگیریم تا همنوردان عزیز بتوانند با قیمتهای مناسب به تجهیزات دسترسی داشته باشند و کوه مارکت را به عنوان مرجعی برای عرضه محصولات با قیمت های مناسب و واقعی تبدیل کرده ایم .

 

4 - سه روز ضمانت بازگشت وجه ( بی قید و شرط ) 

با خیال آسوده خرید کنید , حتی اگر بعد از خرید از محصول راضی نبودید ما هزینه آن را به شما باز می گردانیم . بعد از تحویل گرفتن محصول تا سه روز امکان مرجوع کردن کالا وجود دارد . 

 

5 - سه روز امکان تعویض سایز ( با ارسال رایگان مجدد ! )

 بعد از تحویل گرفتن محصول , در صورتی که سایز آن مناسب نباشد تا سه روز فرصت دارید محصول را به انبار کوه مارکت ارسال کنید تا سایز آن تعویض شده و مجددا با هزینه ارسال رایگان برای شما پست شود . 

 

6 - صداقت 

نقاط ضعف و قوت محصولات کاملا صادقانه نوشته شده و در مواردی که محصول به صورت طرح یا های کپی باشد حتما هم در عنوان و هم در توضیحات محصول به این نکته اشاره شده است . 

 

7 - هدایای ویژه کوه مارکت 

همواره برای مشتریانمان هدایای کوچکی را در نظر می گیریم که به هنگام تحویل آن را مشاهده خواهید کرد .

 

8 - ارسال سریع 

به عنوان مشتری این حق شماست که در سریع ترین زمان ممکن سفارش خود را تحویل بگیرید . ما هم به این حق شما احترام گذاشته و از سریع ترین روش ممکن ( معمولا تیپاکس یا پست پیشتار ) بسته شما را ارسال می کنیم . همچنین در صورتی که درخواست ارسال فوری بدهید , ما روزهای جمعه و تعطیل هم برای شما بسته ارسال می کنیم !

 

9 - ارتباط بعد از فروش 

" کوه مارکت همنورد شما " , این شعار را بی دلیل انتخاب نکرده ایم , اکثر مشتری های ما سالهاست که ما را در شبکه های اجتماعی دنبال می کنند و در صورت داشتن پیشنهاد و انتقاد همانند یک دوست در کنار ما هستند . همچنین روزانه صدها عکس از استفاده محصول در کوه و طبیعت توسط دنبال کنندگان صفحه اینستاگرام کوه مارکت برای ما ارسال می شود و ما نیز در طبیعت گردی شما شریک می شویم که برای ما نیز بسیار لذت بخش است .   

 

10 - توصیه نامه ها

شاید یکی از اصلی ترین دلایل رشد یک مرکز تجاری , توصیه مشتریان آن مرکز به نفرات جدید باشد , هرچند در اینجا قادر نیستیم تمام توصیه های مشتریان عزیزمان را قرار دهیم اما معرفی کوه مارکت از شبکه سه سیما شاید بخش کوچی از این توصیه ها باشد :

 

بازخوردها