شرایط تعویض و استرداد کالا

یکی از مهمترین تعهدات فروشگاه اینترنتی کوه مارکت تضمین سلامت کالاست ، لذا وجود برخی قوانین در مورد اجناسی که جهت تعویض و یا  استرداد از سمت مشتری به فروشگاه ارسال می گردد لازم و ضروریست تا این اجناس از شرایط لازم جهت فروش مجدد برخوردار باشند .

شرایط و قوانین تعویض و یا استرداد کالا :

1. از زمان تحویل کالا توسط مشتری بیش از سه روز نگذشته باشد

2. بسته بندی کالا شامل کارتن , کاور , تگ ها , برچسب ها و ... کاملا سالم و بدون ایراد باشند , در صورتی که بسته بندی محصول آسیب دیده باشد , مرجوعی به هیچ عنوان پذیرفته نخواهد شد . همچنین وجود تگ ( بر چسبی که سایز و مشخصات پوشاک بر روی آن نوشته می شود و به پوشاک متصل است ) الزامی بوده و بدون آن مرجوعی و تعویض پذیرفته نخواهد شد .

3. محصول سالم و بدون ایراد به انبار کوه مارکت تحویل داده شود , در صورتی که محصول ارسالی در بسته بندی نامناسب و بدون کارتن و ... به انبار کوه مارکت وارد گردد و خود محصول و یا کارتن آن آسیب دیده باشد , مرجوعی پذیرفته نخواهد شد

4. در صورت تعویض محصولاتی که دارای سایز بندی هستند هزینه ارسال مجدد از سمت کوه مارکت به مشتری رایگان بوده و هزینه ارسال محصول از سمت مشتری به انبار کوه مارکت بر عهده مشتری می باشد .

5. در صورت سفارش محصول از طریق شبکه های اجتماعی باتوجه به اینکه اطلاعات کاملی در آنجا درج نمی گردد , هیچ گونه ادعایی مبنی بر عدم تطابق محصول و تبلیغات پذیرفتنی نیست و صرفا سفارشات ثبت شده از طریق سایت شامل گارانتی بازگشت وجه می باشند .

6. در صورت تعویض محصولی که به دلیل پسند نکردن مشتری انجام می شود (به دلیل درج تمامی مشخصات و پارامترهای یک محصول در وب سایت) هزینه ارسال از سمت مشتری به انبار کوه مارکت و بالعکس بر عهده مشتری می باشد

7. در صورت مرجوعی کالا به هر دلیل و عودت وجه , هزینه ارسال از کوه مارکت به مشتری و بالعکس بر عهده مشتری بوده و از مبلغ کالا کسر خواهد گردید

نکات مهم در مورد کفش ها :

کف کفش ها کاملا تمیز و سالم باشد ، همچنین روی کفش خط خوردگی و تاشدگی نباشد و داخل آن بوی تازگی کفش بدهد . در صورتی که کارتن کفش توسط مشتری ارسال نشود ، تعویض و یا استرداد به هیچ عنوان پذیرفته نخواهد شد .

نکات مهم در مورد پوشاک :

بو نگرفته باشد (از زدن هر گونه عطر و ادکلن بر روی پوشاک جدا پرهیز نمایید) ، دچار چروکی و رفتن خط اتو نشود ، لکه و کثیفی بر روی لباس نباشد و الزاما با بسته بندی خود محصول بازگشت داده شود توجه داشته باشید که تگ محصول کاملا سالم و دست نخورده باقی بماند .

نکات مهم در مورد چادرها :

با توجه به درج تمامی مشخصات و پارامترهای چادر (از قبیل وزن ، ابعاد ، حجم بسته بندی و ...) در وب سایت ، شرایط تعویض و استرداد برای چادر تنها زمانی امکان پذیر می باشد که چادر دریافتی دچار آسیب دیدگی باشد و یا مشخصات و پارامترهای آن با مشخصاتی که در وب سایت درج شده مغایرت داشته باشد ، در غیر این صورت چادر دریافتی به هیچ عنوان شامل تعویض و یا استرداد نخواهد شد .

نکات مهم در مورد فلاسک و انواع ست ظروف :

با توجه به درج تمامی مشخصات و پارامترهای انواع فلاسک و ظروف (از قبیل وزن ، ابعاد و ...) در وب سایت ، شرایط تعویض و استرداد برای انواع فلاسک و ظروف تنها زمانی امکان پذیر می باشد که فلاسک و ظروف دریافتی دچار آسیب دیدگی باشد و یا مشخصات و پارامترهای آن با مشخصاتی که در وب سایت درج شده مغایرت داشته باشد ، در غیر این صورت فلاسک و ظروف دریافتی به هیچ عنوان شامل تعویض و یا استرداد نخواهد شد .

توجه مهم : پس از پذیرفته شدن تعویض یا استرداد محصول دریافتی توسط اپراتور فروشگاه (با توجه به شرایط ذکر شده در بالا) با توجه به شکنندگی و آسیب پذیر بودن این تیپ از محصولات لطفا در ارسال و بسته بندی آن نهایت دقت و احتیاط به عمل آید ، در صورت آسیب کالا حین ارسال توسط مشتری تعویض و یا استرداد به هیچ عنوان پذیرفته نخواهد شد .

نکات مهم در مورد عینک های کوهنوردی :

با توجه به درج تمامی مشخصات و پارامترهای عینک ها (از قبیل مشخصات لنز ، وزن ، ابعاد و ...) در وب سایت ، شرایط تعویض و استرداد برای عینک ها تنها زمانی امکان پذیر می باشد که عینک دریافتی دچار آسیب دیدگی باشد و یا مشخصات و پارامترهای آن با مشخصاتی که در وب سایت درج شده مغایرت داشته باشد ، در غیر این صورت عینک دریافتی به هیچ عنوان شامل تعویض و یا استرداد نخواهد شد .

توجه مهم : پس از پذیرفته شدن تعویض یا استرداد محصول دریافتی توسط اپراتور فروشگاه (با توجه به شرایط ذکر شده در بالا) با توجه به شکنندگی و آسیب پذیر بودن این تیپ از محصولات لطفا در ارسال و بسته بندی آن نهایت دقت و احتیاط به عمل آید ، در صورت آسیب کالا حین ارسال توسط مشتری تعویض و یا استرداد به هیچ عنوان پذیرفته نخواهد شد .

نکات مهم در مورد انواع سرشعله :

به هیچ عنوان روشن نشده باشد ، با توجه به تغییر رنگ سرشعله پس از روشن شدن امکان تعویض و یا استرداد برای سرشعله ای که روشن شده باشد و قسمت شعله یا پره های آن دچار تغییر رنگ شده باشد به هیچ عنوان وجود ندارد .

توجه :

کلیه موارد فوق باید به تایید کارشناس کنترل کیفیت و سلامت کالا در فروشگاه اینترنتی کوه مارکت برسد و در صورت تایید ، کالا قابلیت تعویض و یا استرداد را خواهد داشت .

پس از تایید کارشناس کنترل کیفیت و سلامت کالا ، در صورتی که مشتریان محترم قصد تعویض کالا را داشته باشند ، در اولین فرصت با مشتری محترم تماس گرفته خواهد شد و جهت تعویض کالای فوق راهنمایی های لازم انجام خواهد شد (در نظر داشته باشید که تعویض ، بسته بندی و هزینه ارسال مجدد کاملا رایگان و بر عهده فروشگاه می باشد) . در صورتی که مشتری در خواست بازگشت وجه را داشته باشد بعد از بررسی کالا توسط کارشناس کنترل کیفیت و سلامت ، ظرف 72 ساعت مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد . (در نظر داشته باشید که در این صورت هزینه ارسال و بسته بندی از مبلغ کل کسر خواهد شد) .

بازخوردها